top of page
Pomoc rodinám: Who We Are

PEČUJETE O DÍTĚ NEBO MLADISTVÉHO S VÁŽNÝM ONEMOCNĚNÍM A POTŘEBUJETE VYSTŘÍDAT?

Využijte komplexní mobilní tým.

Vyřídit úřady nebo běžný nákup?
Mít chvíli jen pro sebe?

Odpočinout si a nabrat energii do další péče?
Věnovat se pracovním povinnostem?

Chcete na výlet s dalšími členy rodiny?

Jít s partnerem/kou na večeři či za kulturou?

Pomůžeme Vám. Ať to máte lehčí.
Díky péči našeho profesionálního týmu získáte volný čas pro nutné činnosti nebo jakékoliv aktivity, kterým se kvůli náročné péči nemůžete věnovat.

Dům pro Julii se aktuálně staví. Už teď máme mobilní tým.
Poskytujeme pomoc rodičům a dlouhodobě pečujícím, aby si mohli odpočinout. Nestyďte se na nás s důvěrou obrátit, i když si budete chtít zajít „pouze“ na kávu či za sportem. Víme, že některé běžné situace jsou pro Vás nedosažitelné. Jsme tu pro Vás i Vaše dítě. Naberte sil a nechte práci pečujících občas na nás.

 

Pečujete o dítě nebo mladistvé s vážným onemocněním?
Využijte komplexní služby týmu Domu pro Julii – pečovatelské (terénní odlehčovací služba) i zdravotní (domácí péče). Poskytujeme pomoc rodinám, které dlouhodobě pečují o nemocné děti a mladistvé do 26 let.

 

Naši pečovatelé/ky a zdravotní sestry docházejí za dětmi do jejich domácího prostředí. Přizpůsobí se Vašemu dennímu rytmu a individuálním potřebám dítěte, s ohledem na zdravotní stav. S respektem, úctou a odbornou zkušeností pomáhají s osobní hygienou, při podávání stravy, poskytují vzdělávací a aktivizační činnosti, a pokud to lze, umožňují také kontakt se společenským prostředím. V rámci zdravotní péče podávají léky i stravu (také PEGem), pečují o tracheostomii, ošetřují rány, rehabilitují apod.  

Pečovatelské i zdravotní služby jsou poskytovány dětem a mladým dospělým od 1 roku do 26 let, a to na území Jihomoravského kraje. Dotovaná cena za jednu hodinu péče je ve výši od 130 Kč - dle poměru poskytované služby (sociální/zdravotní).

 

Pro více informací či objednání služby napište prosím na e-mail tos@dumprojulii.com nebo volejte na číslo 737 408 444.

Regionální karta odlehčovací služby

Aktuálně: V současné době z kapacitních důvodů neposkytujeme odborné praxe a stáže. Děkujeme za pochopení. 

bottom of page