DOZVĚDĚLI JSTE SE, ŽE JE VAŠE DÍTĚ VÁŽNĚ NEMOCNÉ?

Petra - máma Julinky

- máte pocit, že je pro Vás komunikace s lékaři obtížná?
- potřebujete se svěřit, sdílet své pocity, ale vaše okolí vám říká, ať neztrácíte naději anebo, že čas je nejlepší lékař?

Věřte mi, že tuhle větu jsem nenáviděla, ale dnes vím, že je jen zástěrkou pro ty, kteří vás mají rádi, protože neví, co by měli říct.
Co říct rodičům, kteří ztrácejí své dítě? Ani já to přesně nevím. Každý z nás je totiž jiný. Smrti se bojíme, o to víc v situaci, kdy jde o vlastní dítě.
V situaci, o které každý někdy slyšel, ale zdála se mu tak vzdálená.
A teď si s ní nevíte rady.

Nejsem lékařka ani psycholog. Jsem tu pro Vás, když si budete potřebovat srovnat myšlenky, postěžovat či poplakat s někým, kdo tuhle vaši bezvýchodnou situaci zažil.
Podle hesla našeho hospice pro děti.
Jsou věci, které dokážeme zvládnout jen spolu.

Zkuste se se mnou spojit anebo domluvit na virtuálním setkání.

Napište mi na petra@dumprojulii.com.

DumproJulii_Petra.jpg

Jitka - sociální pracovnice

- nevíte, na koho se obrátit?
- potřebujete poradit s výběrem kompenzačních pomůcek?
- jsou pro Vás formuláře složité a je jich moc?

Příspěvek na péči, Míra závislosti na druhé osobě, kompenzační pomůcky. Pro mnoho lidí neznámé pojmy, pro mě každodenní praxe. Ať už potřebujete vyřídit příspěvek na péči, zorientovat se v nabídce služeb pro děti nebo se poradit, na koho se obrátit. Neváhejte se mi ozvat, společně cestu najdeme. 
Jsem sociální pracovnice s dlouholetou praxí. Pomohu Vám najít podpůrné služby nebo poradím, jak a co vyplnit, kam zaslat, kde o co zažádat.

Napište mi na jitka@dumprojulii.com.  

 

DumproJulii_Jitka.jpg