top of page

1. listopadu spouštíme dobročinnou aukci

Již zítra budeme spouštět pátou dobročinnou aukci. Je krásné pozorovat, kolik z vás se zapojilo, ať už prostřednictvím věnování svého výrobku či služby nebo vy, kteří dražíte. Prostřednictvím aukcí se nám podařilo získat téměř čtvrt milionu korun, který jsme použili na úhradu nákladů spojených s péčí o vážně nemocné děti u nich doma.

Co jsme pro vás přichystali?

Navštivte 1.listopadu aukční skupinu na FB a prohlédněte si nejnovější album. Můžete se těšit na rozmanité spektrum výrobků a služeb. Košile na míru, oblečení a hračky pro děti, knížky, kosmetika a spousta dalšího. Vánoce jsou za dveřmi a vy si tak ušetříte běhání po obchodech a zároveň pořídíte svým blízkým dárek s přidanou hodnotou. Pokud máte minimalismus v krvi a raději byste se zapojili jinak, můžete si na našem

e-shopu zakoupit certifikát na péči - Dobrý dárek. Poukaz je ve dvou variantách - darování hodiny odpočinku pro rodiny pečující o nevyléčitelně nemocné dítě nebo darování pěti hodin odpočinku. Umožníte tak rodinám nabrat sílu do dalšího pečování.

Comentários


bottom of page