top of page

Rekonstrukce Dobrého obchodu dokončena

Dobročinný obchůdek provozujeme již pátým rokem. Díky pravidelným dárcům máme stále co prodávat a získávat tak peníze na zprovoznění Domu pro Julii. Zároveň vracíme nevyužité věci zpět do oběhu, podporujeme udržitelnost a předcházíme zbytečnému plýtvání.

V souladu s našimi hodnotami jsme postupem času doplnili prodej i o ekologickou drogerii Tierra Verde, kterou bylo možné zakoupit i v bezobalové variantě.


V loňském roce se naskytla možnost rozšířit náš dobročinný obchůdek o nový sklad a zvětšit díky tomu prodejní plochu. Proto jsme hned na začátku ledna zahájili generální úklid a samotnou rekonstrukci obchůdku s tím, že se nám možná podaří vše zrealizovat do dvou týdnů. Jak to u takových projektů bývá zvykem, i nám se období vylepšování prodejny prodloužilo, a tak byla nakonec skoro celý leden uzavřená. Dali jsme si záležet, abychom využili získaný prostor a vytvořili útulný a prakticky zařízený obchůdek, ve kterém bude radost nakupovat.


Máme velkou radost, že od pondělí 30.1. je Dobrý obchod opět otevřen. V nabízeném sortimentu již ekodrogerie nefiguruje, bohužel se nenašlo dostatek zákazníků, kteří by

si pravidelně Tierru u nás v obchůdku nakupovali. Jinak se nic nemění, rádi přijmeme nové

i použité věci, které původnímu majiteli již neslouží, ale mohou udělat radost jinde.

V Dobrém obchodě najdete oblečení všeho druhu i všech velikostí, dále hračky, domácí potřeby, bižuterii, knihy a propagační předměty Domu pro Julii.

100% výtěžku z prodeje putuje na konto veřejné sbírky s účelem založení a provozu dětského hospice Dům pro Julii. U nás se nakupuje dobře.


Těším se na vás!


Comments


bottom of page