top of page

Hledáme zdravotní sestry pro pobytovou službu

Aktualizováno: před 3 dny

Zajímáte se o dětskou paliativní péči? Jste empatická/ý, vnímavá/ý k potřebám dětí? Umíte pracovat samostatně i v týmu? Jste trpělivá/ý, zodpovědná/ý a loajální? Máte chuť se dále vzdělávat a růst s námi? Do našeho týmu hledáme zdravotní sestry pro pobytovou službu Domu pro Julii.

Nabízíme

● možnost rozvíjet své dovednosti a kompetence v oblasti dětské paliativní péče

● inspirativní pracovní prostředí a lidský přístup

● práci na HPP, možnost zkráceného úvazku, DPČ/DPP

● nástupní mzdu 35.000 - 43.000 Kč (podle délky praxe) a benefity (stravenkový paušál - cca 1500 Kč/měs, systém odměn, osobní ohodnocení, příplatky za noční směny, víkendy a státní svátky, příspěvek na vzdělávání)

● pravidelné supervize, intervize a možnost dalšího vzdělávání

● příjemný kolektiv sdílející společné hodnoty

● možnost kombinace služeb v terénu a na pobytu 

Požadujeme

vzdělání pro výkon všeobecná nebo dětská zdravotní sestra bez odborného dohledu dle § 4 Zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění a dle vyhlášky č. 58/2022, se specializovanou způsobilostí nebo zvláštní odbornou způsobilostí

● samostatnost, zodpovědnost a komunikativnost

● zdravotní způsobilost

● trestní bezúhonnost

● znalost MS Office

Výhodou

● zkušenosti s prací s dětmi

● práce s databází eQuip, Google Workspace

● řidičské oprávnění typu B (aktivní řidič) specializační kurzy - ARIP, Sestra v intenzivní péči

Náplň práce

přímá péče o děti, dospívající a mladé dospělé s život limitujícím nebo ohrožujícím onemocněním

● péče o vstupy (PEG, TSK, apod.), podávání léků, monitoring fyziologických funkcí, komunikace s ošetřujícími lékaři klientů

● smyslová aktivizace, rehabilitace, bazální stimulace, dopomoc při hygieně, oblékání a podávání stravy

● vedení záznamu o průběhu péče

● spolutvorba individuálního plánu péče

● úzká spolupráce s ostatními členy týmu přímé péče

● práce v nepřetržitém provozu (denní/noční) - přes den individuální péče o jedno dítě (jeden na jednoho)

Místo výkonu práce

Terénní služba - Jihomoravský kraj.

Chcete se stát součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na info@dumprojulii.com do 30. 4.

Termín nástupu je nejpozději 15. 8. 2024

„Zasláním životopisu uchazeč souhlasí s tím, aby společnost Dům pro Julii, z.ú., se sídlem Ečerova 14, 635 00 Brno zpracovávala jeho osobní údaje pro účely získání zaměstnání v souladu s nařízením Evropského parlamentu a rady č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákona č. 120/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění a zároveň potvrzuje, že se seznámil se Zásadami ochrany osobních údajů Dům pro Julii, z.ú., které jsou zveřejněny na webových stránkách www.dumprojulii.com/gdpr.”Comentarios


bottom of page