top of page

Hlasujte ve vybraných brněnských prodejnách Tesco pro dobročinný obchod Domu pro Julii

V prodejnách Tesco spustili hlasování: „Vy rozhodujete, my pomáháme.“ Přidejte se a pomozte tak organizaci Dům pro Julii získat finanční grant. Jsou rodiče, kteří se roky nevyspali více než dvě hodiny v kuse, protože kontrolují dech svému nemocnému dítěti.  Jsou rodiče, kteří nikdy neviděli své druhé zdravé dítě v kroužku. 

Jsou rodiče, kteří nikdy nebyli společně na výletě, protože se střídají v péči. Naše pečovatelky a zdravotní sestry umožňují rodičům odpočinout si od náročné a dlouhodobé péče. Náš mobilní tým jim tak pomáhá předcházet absolutnímu vyčerpání či vzniku syndromu vyhoření.  Jak můžete přispět?  Prostřednictvím speciálních žetonů můžete hlasovat ve čtyřech brněnských prodejnách Tesco a podpořit tak náš Dobrý obchod pro Julii-Bystrc, který pomáhá udržitelnosti a svým výtěžkem činnosti organizace Dům pro Julii. V Tesco prodejnách se soutěží o přízeň zákazníků mezi veřejně prospěšnými projekty z daného regionu.

Každý váš hlas rozhodne o vítězném projektu, který obdrží grant ve výši 45 000 korun.

Pomoci lze vhozením žetonu (který získáte za nákup) do hlasovacího boxu v prodejnách Tesco v Brně:

  • Expres Brno Špalíček (Mečová 2)

  • Extra Brno Heršpice (Skandinávská 2)

  • Hypermarket Brno-Bohunice (Netroufalky 14)

  • Hypermarket Brno Vídeňská (Vídeňská 100)


Pro více informací navštivte stránku projektu Tesco (více zde). Děkujeme vám za podporu našeho přihlášeného projektu s názvem DOBROČINNÝ OBCHOD DOMU PRO JULII.

 

Comments


bottom of page