top of page

Vánoční trhy v Brně: Dejte si kafe s moderátory ČT a potkejte se s týmem Domu pro Julii

Aktualizováno: 4. 12. 2023

Brněnské Vánoce si letos můžete v prvním adventním týdnu užít s charitativním přesahem. Na Moravském náměstí se zahřejte kávou v úterý 5. a středu 6. prosince ve společnosti moderátorů České televize Brno. Celý benefiční výtěžek z akce Na kafe s Dobrým ránem a Českou televizí bude darován Domu pro Julii. Další dny se na brněnském náměstí Svobody zastavte u stánku neziskových organizací, kde na Vás bude ve čtvrtek 7. a pátek 8. prosince čekat tým Domu pro Julii. Moderátoři Televizního studia Brno zvou na Moravské náměstí (vedle sochy Jošta). Přijďte si s nimi dát kávu, popovídat si, a přitom přispět na dobrou věc. Suma vložená do pokladničky půjde celá na dětský hospic Dům pro Julii. Děkujeme České televizi Brno za podporu. Setkat se můžete se Soňou Baranovou, Ondrou Blahem, Monikou Brindzákovou a Alešem Zbořilem z Dobrého rána, moderátorkami Sama doma Veronikou Boleslavovou a Petrou Eliášovou. Redakci zpravodajství bude reprezentovat Veronika Červinková a Jakub Vácha, ze sportovní redakce přijdou Iva Pelikánová a Ondřej Tomek. A nesmí chybět ani moderátoři legendárního pořadu AZ-kvíz, tedy Eva Machurková s Alešem Zbořilem.

Podívejte se na záznam z Dobrého rána, ČT2, 1. 12. 2023

Na náměstí Svobody se na Vás těší tým Domu pro Julii

U příležitosti Brněnských Vánoc se ve čtvrtek 7. a pátek 8. prosince (vždy od 10 do 20 h) můžete setkat se zástupci týmu Domu pro Julii u stánku neziskových organizací na náměstí Svobody. Připraveno bude mnoho krásných a praktických dárků, jejichž nákupem pomůžete rodinám s nevyléčitelně nemocnými dětmi. Těšíme se na Vás.

Plánujete v adventním čase návštěvu Brněnských Vánoc?

Darujte svůj zálohovaný kelímek. Vašich 50 korun pomůže zajistit psychologickou podporu Domu pro Julii rodinám s vážně nemocnými dětmi.


Díky nápadu několika prodejců na vánočních trzích v Brně a ekologickému vratnému systému stačí pouze dopít svůj drink, odnést ho ke stánku Daruj Kelímek a a zvolit organizaci číslo 3 - Dům pro Julii.


Stánky Daruj Kelímek najdete na náměstí Svobody, Zelném trhu a Moravském náměstí u sochy Jošta do 23. prosince 2023.


Comments


bottom of page