top of page
DumproJulii.jpg
ctyrsten_hospic_2
DumproJuliistacionar.jpg
DumproJuliidetsky.jpg
Domů: Welcome
Domů: Text

Jsou věci, které nezměníme.

JSOU VĚCI, KTERÉ DOKÁŽEME ZVLÁDNOUT JEN SPOLU.

Jsme nezisková organizace realizující výstavbu dětského hospice Dům pro Julii v Brně. Místa, kde zkušení zdravotníci, pečovatelé, psycholog, duchovní, sociální pracovník a další poskytnou tu nejlepší možnou péči v těžkém období. Dům pro Julii nabídne péči odlehčovací pro dlouhodobě i krátkodobě pečující, i možnost společného prožití terminálního stádia onemocnění.

Domů: What We Do
DumproJuliihospic.jpg
DumproJuliipomocrodinam.jpg
DumproJuliipokladnickas.jpg

STAVBA DOMU PRO JULII

Srdcem našeho projektu je domov, útočiště, klidné a láskyplné zázemí pro naše klienty a jejich rodiny. Návrh podoby Domu pro Julii připravilo architektonické studio Čtyřstěn.

POMOC RODINÁM

Rodinám s dětmi se závažným onemocněním nabízíme již nyní podporu, poradenství a možnost odpočinku od náročné péče.  Pomáháme s péčí v domácím prostředí.

FINANCOVÁNÍ

Základním stavebním kamenem Domu pro Julii jsou všichni milí dárci, kteří darem finančním, materiálním, službou, časem, energií či radou podpořili a podporují založení dětského hospice Dům pro Julii.

PŘÍBĚH JULINKY

očima maminky Petry

DumproJulii Julinka.png

Čím jsem starší, tím častěji si uvědomuji, že každý si nese svůj kříž, a smrt dítěte patří mezi ty nejtěžší. Kdo to nezažil, nemůže nikdy zcela pochopit tu bolest, bezmoc a prázdnotu, jakou pociťuje rodič, který nemůže pomoct svému dítěti. V tomhle ohledu je každý se svým utrpením sám.

Domů: About Us

POMOZTE POSTAVIT DŮM PRO JULII

Stačí zadat částku a zvolit, zda chcete přispět jednorázově či pravidelně. Děkujeme!

Domů: HTML
MOHU POMOCI I JINAK?

Určitě! Budeme moc rádi, možností je hodně

Domů: Get Involved
Dodací balíček

MATERIÁLNÍ DARY

Ať už dary na stavbu nebo do kanceláře – budeme rádi za jakékoliv materiální dary, které pomohou snížit náklady na provoz a stavbu. Mrkněte na seznam, co aktuálně nejvíce pomůže.

DumproJuliisbirka.jpg

POKLADNIČKY

Kavárny, kadeřnictví, restaurace, hotely, fitka, narozeniny, svatby – naše pokladničky se vyskytují na nejrůznějších místech a účastní se zajímavých akcí. Chcete se stát pokladničkářem? Neváhejte nás kontaktovat!

DumproJuliiDobryobchod.jpg

DOBRÝ OBCHOD PRO JULII

Nadační obchůdky jsou cennou součástí aktivit Domu pro Julii. Výtěžek z prodeje darovaných předmětů putuje na stavbu Domu pro Julii. Zároveň jsou to kontaktní místa, kde se můžete dozvědět aktuální informace z naší organizace.

DumproJuliidatabazeknih.jpg

BAZAR KNIH

Od našich milých dárců máme mnoho zajímavých knih, které se nám do kamenných obchodů nevejdou. Níže najdete nabídku našich knih k prodeji, 100% výtěžku putuje na stavbu Domu pro Julii.

DumproJuliigivt.png

NÁKUPY NA E-SHOPECH

Díky givt.cz pošle internetový obchod určité procento na dobrou věc jako poděkování za váš nákup a vy nezaplatíte nic navíc.  Stačí zvolit Dům pro Julii jako organizaci, kterou chcete podpořit a pak už nakupujete, jak jste zvyklí. 

DumproJuliiDMS.png

DÁRCOVSKÁ SMS

Jednorázově či dlouhodobě lze přispět prostřednictvím dárcovských SMS, tuto službu zajišťuje Fórum dárců.

DumproJuliiRichardovalimonada.png

RICHARDOVA LIMONÁDA

Konečně limonáda dobrá na srdce! Z každé prodané lahve tečou 2 koruny na stavbu Domu pro Julii. Až ji někde v kavárně potkáte, neváhejte ochutnat nebo si rovnou nějaké objednejte.

DumproJuliistrava.jpg

DOBROVOLNICTVÍ

Výpomoc v kanceláři, obchůdku, na propagačním stánku nebo při pořádání benefičních akcí. Budeme rádi, když věnujete svůj čas a podpoříte tak náš tým.

DumproJuliiunikovka.jpg

MÁM JINÝ NÁPAD

Každá pomoc a podpora je vítána! Pokud máte chuť a nápad, jak pomoci, prosím kontaktujte nás.

AKTUÁLNĚ

Co všechno obnáší založení dětského hospice, co je nového a jak je to se stavbou ?

Domů: News
Auction Hammer
DumProJuliistudie.jpg
DumproJuliikelimky.jpg

AUKCE NA PODPORU STAVBY DOMU

22. 5. 2020

V rámci dobročinné aukce organizované naší dobrovolnicí Luckou se vydražilo již 40 předmětů, zážitků či poukazů na služby. Na stavbu dětského hospice se podařilo vydražit 

již 24 574 korun!  

UŽ JEN PŘÍPOJKY!

14. 5. 2020

Tým odborníků zpracovává jednotlivé části projektové dokumentace. Ještě doděláme přípojky a zažádáme o stavební povolení pro stavbu Domu pro Julii.

SPUŠTĚN ON-LINE PRODEJ

2. 5. 2020

Krásné a praktické dárkové předměty máme pro letošní rok nachystané. A protože to zatím na venkovní jarmarky, trhy a festivaly moc nevypadá, spouštíme prodej on-line.

Domů: Kontakt
KONTAKT

Dům pro Julii, z.ú.

kancelář: Václavská 6, 603 00 Brno
sídlo/poštovní adresa: Ečerova 14, 635 00 Brno

IČ 07020180

+420 733 552 752

  • facebook
  • instagram
bottom of page