top of page

Chcete se stát pokladničkářem?

Kavárny, kadeřnictví, restaurace, hotely, fitka, narozeniny, svatby – pokladničky se vyskytují na nejrůznějších místech a účastní se zajímavých akcí. Našim pokladničkářům se dosud podařilo vybrat již téměř 1 milion korun! Zároveň pokladničky plní velmi důležitou osvětovou funkci a šíří povědomí o dětské paliativní péči. Máte-li o pokladničku zájem, napište nám na adresu info@dumprojulii.com.

Pokladničku dodáme zapečetěnou, k tomu doplníme Osvědčení o konání veřejné sbírky, které prokazuje, že je sbírka legální a opravňuje Vás peníze do pokladničky sbírat. Dodáme Vám i samolepící suchý zip, který slouží jako ochrana proti krádeži a pokladnička se s ním nedá snadno zvednout a odnést. K pokladničce přikládáme informační letáky.

Po domluvě s Vámi si pokladničku vyzvedneme, rozpečetíme na úřadu v Brně a o výsledku Vás informujeme. Velice rádi Vám také poděkujeme vložením příspěvku s fotkou a označením Vaší provozovny na naše facebookové stránky.

 

Veškerý výtěžek ze sbírkových pokladniček putuje na provoz a vybavení Domu pro Julii a na mzdy pečovatelů, pečovatelek a zdravotních sester.

bottom of page