top of page

MOŽNOSTI ZAPOJENÍ

MATERIÁLNÍ DARY

Dodací balíček

Ať už do kanceláře nebo do Domu – budeme rádi za materiální dary, které pomohou snížit náklady na provoz a vybavení dětského hospice. Také oceníme nejen hand made výrobky pro prodej na našich stojanech, v rámci adventních trhů nebo v naší dobročinné aukci. Kolegyně Lucka Koudelová ví nejlépe, co zrovna potřebujeme, klidně jí napište na lucie.koudelova@dumprojulii.com.

DÁRCOVSKÁ SMS

Jednorázově či dlouhodobě lze přispět prostřednictvím dárcovských SMS, tuto službu zajišťuje Fórum dárců.

NÁKUPY NA E-SHOPECH

DumproJuliigivt_edited.png

Díky givt.cz pošle internetový obchod určité procento na dobrou věc jako poděkování za váš nákup a vy nezaplatíte nic navíc. Stačí zvolit Dům pro Julii jako organizaci, kterou chcete podpořit a pak už nakupujete, jak jste zvyklí. 

DOBROVOLNICTVÍ

DumproJuliistrava_edited.jpg

Výpomoc v kanceláři, v obchůdku, na propagačním stánku nebo při pořádání benefičních akcí. Budeme rádi, když věnujete svůj čas a podpoříte tak náš tým. Stačí nás kontaktovat na info@dumprojulii.com.

RICHARDOVA LIMONÁDA

DumproJuliiRichardovalimonada.jpg

Konečně limonáda dobrá na srdce! Z každé prodané lahve tečou 2 koruny na podporu Domu pro Julii. Nechte se inspirovat příběhem Richardovy limonády, třeba i Váš produkt může pomoci založit Dům pro Julii. 

MÁM JINÝ NÁPAD

Image by Júnior Ferreira

Každá pomoc a podpora je vítána! Pokud máte chuť a nápad, jak pomoci, prosím kontaktujte nás na e-mailové adrese info@dumprojulii.com.

bottom of page